TAVSİYELER

                                                                                                                             KIZILAĞAÇ KÖYÜ
Villarımızın bulunduğu Kızılağaç Köyü Muğla ilinin Ula kasabasına bağlıdır ve Muğla – Marmaris karayolunun 11. kilometresinde yeralmaktadır. Kırsal yaşamın yöresel motifleri ile bezenmiş olan Kızılağaç köyü; yaylanın doğal güzelliğini yürüyüşlerle keşfedebileceğiniz, sessiz sakin ortamında dinlenebileceğiniz ve denizden 680 metre yüksekte olması sebebiyle çevre turistik bölgelere göre daha serin olan ikliminde akşamüstü esintisi ile mangalınızın keyfini çıkarabileceğiniz bir tatil için ideal bir yerdir.

                                                                                                                                      AKYAKA
Gökova Körfezi'nin doğusunda yeralan Akyaka, Muğla ilinin Ula ilçesine bağlıdır. Villarımızın bulunduğu Kızılağaç köyüne araba ile 15 dk. uzaktadır. Bakir doğası, yazın bile kesilmeyen meltemi, eşsiz Sakartepe Dağı manzarası, enfes kumsalı, Azmakbaşı'nda bulunan meşhur balık lokantaları ve su sporları için ideal rüzgarı ile çevre illerden, yurtiçi ve yurtdışından birçok ziyaretçinin akınına uğrayan bir kasabadır.

Villalarımızda konaklayan misafirlerimiz Akyaka Plajını kullanmaktadır. Ayrıca misafirlerimiz Azmakbaşı'nda ufak teknelerle tura çıkabilir, Akyaka'nın meşhur balık restoranlarında lezzetli balıkların tadına bakabilir ve günlük tekne turları ile eşsiz koylarda serin Gökova Körfezi'nin keyfini sürebilirler. Alışveriş yapmak isteyen misafirlerimiz Akyaka'da da bulunan süpermarketlerden alışveriş yapabilirler.

                                                                                                                                           ULA
Muğla'nın Ula kasabası villalarımızın bulunduğu Kızılağaç köyüne 6 araba ile 5 dk. uzaklıktadır ve villada konaklayan misafirlerimizin günlük ihtiyaçlarını gidermek için sıkça kullandıkları küçük bir kasabadır.
Yöresel mimarideki evleri, güleryüzlü insanları ve sakin ortamı ile herkesin bir bisikleti olan kasaba Ula, görülmesi ve zaman geçirilmesini tavsiye ettiğimiz bir yerdir. Kasap, fırın, zincir süpermarketler, hal ve haftalık pazarı ile villada konaklayan misafirlerimizin günlük alışverişleri için kullanacakları bir kasabadır.
Ula'ya gelmişken Dondurmam Kaymak filminin çekildiği dondurmacının taze meyveden yapılan dondurmasını kesin denemenizi tavsiye ederiz.

                                                                                                                                         MUĞLA
Muğla ili villalarımızın bulunduğu Kızılağaç köyüne 11 km uzaklıktadır. Ula ve Akyaka’da temel ihtiyaçlarını temin eden misafirlerimiz için Muğla, Rüya Park AVM ve Kipa ile daha kapsamlı alışveriş imkanı sunmaktadır.
Muğla sessiz ve sakin bir ortama sahiptir. Misafirlerimiz Muğla’nın dar sokaklarında yeralan yöresel dükkanları gezebilir ve otantik restoranlarda Muğla köftesinin tadına bakabilirler.
Muğla’yı ziyaret eden misafirlerimiz Muğla Üniversitesi’nin yeraldığı Kötekli’de bulunan restoran, pastane ve barlarda zaman hoşça zaman geçirebilirler. Kötekli’de zincir alışveriş mağazalarının hepsi bulunmaktadır.

                                                                                                                     Havaalanları ve Turistik Yerler

Dalaman Havalimanı...…..…..............................81 km

Milas-Bodrum Havalimanı….........................89 km

Marmaris……………..……......................................…40 km

Bodrum…..…….…….……......................................….119 km

Dalyan…………………..........................................…...68 km

Fethiye/Ölüdeniz………..................................…..121 km

Ephesus…………………...................................……...174 km

Pamukkale…...……………..................................….167 km

© 8 oDa