HAKKIMIZDA

Merhabalar,

Bizler Kavi ailesiyiz ve Kavi Homes villalarının her detayı ile bizzat ailece ilgilenerek siz misafirlerimize en iyi hizmet kalitesiyle unutulmaz bir tatil deneyimi sunmayı amaçlıyoruz. Ailece bizler de Kızılağaç köyünün sessiz sakin ortamında, yaylanın sunduğu eşsiz hava şartlarında yaşıyoruz ve burada olmayı çok seviyoruz. Bu ortamı misafirlerimizle paylaşmak ise bizlere ayrı bir keyif veriyor.

Bu bölümde sizlere biraz kendimizden bahsetmek isteriz.

Kavi ailesi olarak, 1983 yılında giriş yaptığımız turizm sektöründe; Camel Tours ve Budget Rent A Car ofislerimiz ile Marmaris'in turizmde öncülerinden olduk. 1990 yılına kadar sürdürdüğümüz seyahat acentacılığından, 1991 yılında Sun Apart ile yine Marmaris'te öncülerinden olduğumuz apart hotel konaklama sektörüne geçiş yaptık. 1991 – 1998 yılları arasında 5 apart hotel ile İngiltere, Hollanda ve İskandinav pazarlarında konaklama sektöründe hizmet verdik.

1998 yılında, konaklama sektöründe bölgemize bir yenilik getirmek ve alternatif turizm yaratmak amacıyla, bir İngiliz tur operatörünün yönlendirmesi ve İspanya'da yaptığımız araştırma ve incelemeler doğrultusunda üç villamız Villa Anastasia, Villa Victoria ve Villa Isabella'dan oluşan Kavi Homes’u kurduk. Kavi Homes villalarının inşaatı sürecinde, gerek İspanya'daki incelemelerimiz sırasında gözlemlediklerimiz; gerekse İngiliz tur operatörünün yönlendirmeleri sonucunda 5000m2 özel bahçe içerisinde kendine ait özel yüzme havuzu ve otoparkı olan 3 villa ile sınırlı kalarak konaklayan misafirlerin çevreden rahatsız edilmeden tatil yapabilecekleri bir tesis oluşturduk. Vilların dekorasyon ve özelliklerinde ufak farklılıklar yaratsak da; ortak noktalarının misafirlerimizin tatil yaparken evlerindeki konforu hissetmeleri olmasını amaçladık.

1999 yılında, 3 villamıza ek olarak, diğer villarımızın bulunduğu bahçenin hemen üzerinde, yamaçta, kendi özel bahçesi içinde yeralan Villa Olivia'yı hizmete sunduk. Duvarla çevrili özel bahçesi, çevresi plaka ile çevrili dışarıdan görülemeyen havuzu ile Villa Olivia, tatilinde özel hayatını rahatça yaşamak isteyen misafirlerimizin hizmetine sunuldu. Villa Olivia'da, kırsal yaşamın örneklerini yansıtan yöresel motiflerle bezenmiş dizayn ve dekorasyonu konfor ile birleştiren bir tatil evi sunmayı amaçladık.

2014 yılında Kavi Homes bünyesindeki villalarımız komple bir bakım ve yenilemeden geçmiştir. Kavi Homes olarak her sene yapılan yenilikler ve geliştirmeler ile kalitemizi bir üst seviyeye taşırken; konfor, temizlik, özel hayata saygı gibi ilkelerimizden kurulduğumuzdan beri asla taviz vermeden misafirlerimize hizmet sunmaktayız. Bizim için en büyük ödül villalarımızın kapıları açıldığında misafirlerimizin gözlerindeki parıltı, memnuniyetlerini dile getiren yorumları ve onları her sene yeniden görebilmektir.

Kızılağaç köyünün eşsiz ortamını ve Kavi Homes ile tatil keyfini misafirlerimizle paylaşabilmek ve nice yeni dostlar edinebilmek dileğimizle...

Sevgiyle kalın.

Kavi Ailesi

 

© 8 oDa