Villa Victoria
Tip
:  Üç Katlı Villa
Boyut
:  165 m2
Havuz
:  8m. x 4m. = 32 m2, 1.80 derinlik
Kişi Sayısı
:  6 Kişi + 2 Ek Kişi
Yatak Odası
:  3 Yatak Odası

Özel yüzme havuza ve otopark cebine sahip olan Villa Victoria, 5000 m2 bahçe içerisinde diğer iki villamız Villa Isabella ve Villa Anastasia ile birlikte yeralmaktadır. Bahçe içerisindeki konumu sayesinde Kızılağaç köyü ve yayla manzarasına sahip olan villamız;  havuz başında güneşin keyfini sessiz ve sakin bir ortamda çıkarmak isteyen misafirlerimiz için idealdir. 165 m2 boyutuyla üç katlı Villa Victoria konaklayan misafirlere ferah ve konforlu bir tatil olanağı sunmaktadır.

Villa Victoria'nın havuz katında bulunan mutfağı bir evde bulunması gereken tüm alet ve gereçlere sahip donanımdadır. Villa Victoria'nın içeriden havuza açılan kapısının bulunduğu bu katta ayrıca duş ve tuvalet bulunmaktadır.Elektrikli ve kömürlü mangal bulunan Villa Victoria'da, havuz başında akşam esintisiyle mangal keyfi tarif edilemez bir deneyimdir.

Villa Victoria'nın ikinci katında geniş, ferah ve konforlu oturma odası bulunmaktadır.  Yerli ve yabancı kanalların izlenebileceği uydu sisteminin bulunduğu oturma odasında dileyen misafirlerimiz serin akşamlarda şöminenin keyfini de çıkarabilirler. Ayrıca, Villa Victoria'nın geniş salonu ekstra kişi sayısı olan durumlarda 2 misafirin daha konaklamasına imkan sağlamaktadır. Yemek masasının da bulunduğu bu katta, havuz ve Kızılağaç köyünün bulunduğu yaylanın manzarası eşliğinde kurulan sofralarda keyifli yemekler yenilebilmektedir.

Villa Victoria'nın üçüncü katında 3 yatak odası ve banyo yeralmaktadır. Ebeveyn yatak odasında çift kişilik yatak ve bebek yatağı(opsiyonel); diğer iki yatak odasında ikişer adet ikiz yatak ile Villa Victoria'da 6 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Villa Victoria'da yatak odaları klimalıdır. Villanın bu katında bulunan banyosunda duş ve küvet bulunmaktadır.

KAT1 - Mutfak/Duş ve WC: Mutfak ekipmanları -  Buzdolabı - Microdalga Fırın - Fırın - Setüstü Ocak - Elektrikli Su Isıtıcı -  Kahve Makinesi - Bulaşık Makinesi - Çamaşır Makinesi - Elektrikli ve Kömürlü Mangal - Bebek Mama Sandalyesi

KAT2 - Salon ve Oturma Odası: Oturma takımı -  Yemek Masası - Balkon – Şömine – Yerli ve Yabancı Kanallar İçeren Uydu Sistemi - Vantilatör

KAT3 - Yatak Odaları: 

  1. Yatak Odası: Çift Kişilik Yatak -  Gardırop – Bebek Yatağı (Opsiyonel)
  2. Yatak Odası: 2 adet ikiz yatak -  Gardırop – Balkon
  3. Yatak Odası: 2 adet ikiz yatak -  Gardırop

               Banyo: Duşakabin – Küvet -  Saç Kurutma Makinesi


REZERVASYON VE İPTAL KOŞULLARI
Rezervasyon ve Ödeme
• Rezervasyon sırasında toplam konaklama ücretinin %30’u banka havalesi yoluyla ödenecektir. Ödeme gerçekleştiğinde misafirin email adresine ödeme bilgisi içeren banka dekontu ve rezervasyon onayı gönderilecektir. Ön ödeme yapılmadığı sürece rezervasyon geçerli değildir.
• Ödemenin %70’lik kalan kısmı misafirin giriş tarihinden önce banka havalesi veya villaya giriş sırasında nakit olarak yapılacaktır veya girişten önce ödeme banka havalesi ile tamamlanmış olacaktır. Girişten önce bankaya ödeme talimatı verilmiş olması durumunda bankadan alınmış olan dekont mutlak olarak gösterilmelidir. Ödeme tamamlanmadan misafir villaya giriş yapamayacaktır. Kredi kartı ile ödeme imkanı bulunmamaktadır.

Değişiklik ve İptal Koşulları
• Rezervasyonda belirtilen villaya giriş tarihinden 14 gün öncesinde yapılan iptaller halinde ön ödeme iade edilir.
• Villaya giriş tarihine kalan 14 gün içerisinde yapılan iptallerde ön ödeme iadesi yapılmaz.
• Konaklama sırasında, rezervasyonda belirtilen konaklama süresinde yapılan değişikliklerde konaklanmayan geceler için para iadesi yapılmaz.

Konaklama Kuralları
• Rezervasyonda belirtilen tarihte villaya giriş saati 15:00; konaklama sonunda çıkış saati 12:00’dir. Saat 12:00 sonrası kalınması halinde tam gün ücretlendirme uygulanır.
• Villanın konaklama kapasitesi üzerinde kişi sayısı kabul edilmez.
• Çarşaf ve havlular girişte teslim edilmektedir. Ek temizlik hizmeti 125 TL ücrete tabidir.
• Evcil hayvan misafirin sorumluluğunda olmak kaydıyla kabul edilmektedir.

Tarih Fiyat
1-22 MAYIS 2020 610 TRY
23-31 MAYIS 2020 1500 TRY
1-30 HAZİRAN 2020 900 TRY
1-29 TEMMUZ 2020 1500 TRY
30 TEMMUZ 2020 - 6 AĞUSTOS 2020 1750 TRY
7 AĞUSTOS 2020 - 10 EYLÜL 2020 1500 TRY
11-30 EYLÜL 2020 750 TRY
1-30 EKİM 2020 610 TRY
*Fiyatlarımızı bir gece için villaya ödenen tutarı yansıtmaktadır.
*Konaklama en az 5 gecedir.
© 8 oDa